Arielka roste

Arielka roste jako z vody, dnes má 30 dní a váží 500g

Více informací o rodičích a rodokmen ZDE

 

Máme štěňátko

A je to tady, dnes se nám narodila holčička jorkšírského teriéra, která dostala jméno Ariela (hebrejského původu - Lvice boží, oheň boží)

Maminkou je naše Lady - Undressed Angel Kavito a tatínek JCh. Kuky od Šárecké skály

Štěňátka 2017

12.6. a 14.6. proběhlo krytí, okolo 14.8. se nám narodí štěňátka YT

 

UNDRESSED ANGEL KAVITO & JCH. KUKY OD ŠÁRECKÉ SKÁLY

Lady00 

MVP Praha 15.4.2017

Bearded collie 16

Dnes jsme se zůčastnili mezinárodní výstavy v Praze, naše první letošní výstava a pro Elis úplná výstavní premiéra. Výstava byla velice příjemná, paní rozhodčí skvělá, Elinka získala nádherný posudek :-)

MVP Praha 15.4.2017, roz.Lenka Klímová

tř.štěňat

Love Again Joy You Bring z Domu Etny "Elis"

VELMI NADĚJNÁ 1

Foto z výstavy můžete vidět ZDE

Genetické vyšetření

Calliope Macy Gray podstoupila genetické vyšetření na oční vadu PLL s výsledkem N/N (clear).

Máme velkou radost :-)

8.1. Novoroční focení

Ještě než jsme zapadli sněhem, nafotili jsme nějaké fotečky. Elis postupně poznává a zjišťuje, jak to na tom světě chodí a ostatní jsou v teple domova a ven je člověk vyloženě musí nutit :-D :-D 

 

 

Příchod nového roku

Opět je za námi další rok. Pro nás byl rok 2016 velice krásný a zásadní.

Malé shrnutí ...

Potkalo nás to největší štěstí v podobě narození naší úžasné dcery Viktorie, díky ní jsme se na svět začali dívat zas úplně jinak. Stali se z nás manželé, oslavili jsme oba třicítku a opět jsme se stěhovali. Opustili jsme nádherný pražský byt, abychom mohli být ve svém domečku se zahradou, což ocenila především naše smečka, která se zas malinko a částečně i neplánovaně rozrostla.

Vrátila se k nám totiž fenka Aisha (All My Life Santa la Vida), která již nemohla dále zůstat u svých majitelů a pro nás bylo samozřejmostí jí poskytnout domov. Okamžitě se začlenila, jak kdyby ani nikdy neodešla. 

Jorkšírky Lady a Mia zůstaly u rodičů, takže ty jsou ještě s další částí smečky rozmazlovány u nich v Praze :-) A patřičně si to užívají. 

Konnie Gavany´s Bohemia oslavila krásných 10 let

Měla jsem velký sen importovat hnědou fenku bearded collie ze země původu. A můj manžel mi tento sen na Vánoce téměř splnil s malou Elis.

Jsem neskutečně štasná,že právě on je součástí mého života. Života, který poslední dobou nebyl zcela dle mých představ, udělala jsem chyby a špatná, i když nezbytná rozhodnutí, ale zkrátka i takový je život. Můj muž mi říká "nepřemýšlej co by, kdyby". Možná má pravdu, být to vše jinak, nebyl by nejspíš on mým mužem a neměli bychom skvělou dceru.

Každý máme nějaký osud, důležité je se s tím dokázat poprat a vzít si ponaučení. Já svému osudu děkuji, děkuji za to, že nyní je mi zas konečně nakloněn.

Rok 2016 mi odstartoval zcela novou životní etapu. Je to rok, na který budu vždy s radostí vzpomínat.

Přeji všem do roku 2017 i let dalších jen to nejlepší, buďte zdraví, šťastní, spokojení a hlavně slušní ke svému okolí. Slušnost mnoha lidem bohužel stále chybí. Važte si maličkostí a drobností, uvědomte si, že vždy může být ještě hůř.

Nyní Vás již vítám na našem novém webu,který bude i nadále postupně procházet úpravami, budeme přidávat články, informace, fotky a novinky.

   

 


TOPlist
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich