Příchod nového roku

Opět je za námi další rok. Pro nás byl rok 2016 velice krásný a zásadní.

Malé shrnutí ...

Potkalo nás to největší štěstí v podobě narození naší úžasné dcery Viktorie, díky ní jsme se na svět začali dívat zas úplně jinak. Stali se z nás manželé, oslavili jsme oba třicítku a opět jsme se stěhovali. Opustili jsme nádherný pražský byt, abychom mohli být ve svém domečku se zahradou, což ocenila především naše smečka, která se zas malinko a částečně i neplánovaně rozrostla.

Vrátila se k nám totiž fenka Aisha (All My Life Santa la Vida), která již nemohla dále zůstat u svých majitelů a pro nás bylo samozřejmostí jí poskytnout domov. Okamžitě se začlenila, jak kdyby ani nikdy neodešla. 

Jorkšírky Lady a Mia zůstaly u rodičů, takže ty jsou ještě s další částí smečky rozmazlovány u nich v Praze :-) A patřičně si to užívají. 

Konnie Gavany´s Bohemia oslavila krásných 10 let

Měla jsem velký sen importovat hnědou fenku bearded collie ze země původu. A můj manžel mi tento sen na Vánoce téměř splnil s malou Elis.

Jsem neskutečně štasná,že právě on je součástí mého života. Života, který poslední dobou nebyl zcela dle mých představ, udělala jsem chyby a špatná, i když nezbytná rozhodnutí, ale zkrátka i takový je život. Můj muž mi říká "nepřemýšlej co by, kdyby". Možná má pravdu, být to vše jinak, nebyl by nejspíš on mým mužem a neměli bychom skvělou dceru.

Každý máme nějaký osud, důležité je se s tím dokázat poprat a vzít si ponaučení. Já svému osudu děkuji, děkuji za to, že nyní je mi zas konečně nakloněn.

Rok 2016 mi odstartoval zcela novou životní etapu. Je to rok, na který budu vždy s radostí vzpomínat.

Přeji všem do roku 2017 i let dalších jen to nejlepší, buďte zdraví, šťastní, spokojení a hlavně slušní ke svému okolí. Slušnost mnoha lidem bohužel stále chybí. Važte si maličkostí a drobností, uvědomte si, že vždy může být ještě hůř.

Nyní Vás již vítám na našem novém webu,který bude i nadále postupně procházet úpravami, budeme přidávat články, informace, fotky a novinky.

   

 


TOPlist
„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde